Dyżur pogotowia wod-kan 15:00 - 7:00 tel. (83) 352-61-06   605-251-955

 


chwilowki

Całodobowe kompleksowe usługi pogrzebowe w Radzyniu Podlaskim oferowane przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Radzyniu Podlaskim to gwarancja i jakość w chwilach kiedy Państwo tego potrzebują najbardziej. Oferujemy kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, nowoczesny Dom Przedpogrzebowy wraz z niezbędną infrastrukturą, nowoczesne autokarawany.

 

Dewizą naszej Spółki jest, by w tych trudnych chwilach zapewnić rodzinie osoby zmarłej godne wsparcie służąc pomocą w rozwiązywaniu wszelkich potrzeb związanych z organizacją pogrzebu.

 

 

Nasza oferta obejmuje między innymi:

 W tak trudnym momencie jak śmierć bliskiej osoby ważne jest, aby mieć wsparcie zaufanych osób, dlatego też wykwalifikowana i profesjonalna kadra Domu Pogrzebowego PUK sp. z o.o. jest do dyspozycji i służy pomocą w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych. Począwszy od transportu, poprzez pomoc przy formalnościach, kończąc na ceremonii na cmentarzu. Dyskretnie pomagamy na każdym etapie tej trudnej drogi.

 

 

Pomagamy godnie pożegnać tą najbliższą osobę, oddając do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt i produkty, jak również cichą i spokojną kaplicę.

 

 

Pomagamy również zorganizować transport dla uczestników ceremonii pogrzebowej, a na cmentarzu dysponujemy specjalną widną, która pozwala na płynny przebieg całej ceremonii.

 

  • Rzetelna firma
  • Gazele Biznesu 2010
  • Gazele Biznesu 2011
  • Diament Forbes 2013