Dyżur pogotowia wod-kan 15:00 - 7:00 tel. (83) 352-61-06   605-251-955

 


chwilowki

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o.

21 – 300 Radzyń Podlaski

ul. Lubelska 5

NIP: 538-000-28-63

REGON: 030087390

 

ZARZĄD:

Prezes: Jarosław Ejsmont

 

 

RADA NADZORCZA:

Mariusz Chilimoniuk

Magdalena Leziak-Kowalik

Andrzej Placek

Franciszek Dudek

Stanisław Olejnik

 

 

W dobie szczególnej dbałości o środowisko naturalne zarządzanie sferą komunalną jest bardzo istotne. To w jaki sposób gromadzimy i utylizujemy odpady różnego typu, w jaki sposób naprawiamy i modernizujemy ciągi komunikacyjne, wodociągi, czy też kanalizację, ma bezpośredni wpływ na jakość codziennego życia. I w tym miejscu wkracza Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Radzyniu Podlaskim ze swoją ofertą. Jest to firma, która od wielu lat z powodzeniem działa na rynku usług komunalnych. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i partnerów, podąża za najnowszymi technologiami i trendami, dzięki czemu może świadczyć usługi na najwyższym poziomie i wspólnie poprawiać komfort życia.

Foto: 2019

 

Foto: 2015

 

 

Park maszynowy

PUK dysponuje flotą nowoczesnych i efektywnych maszyn, dzięki którym możemy szybko i profesjonalnie świadczyć nasze usługi. Częścią parku maszynowego są m.in. samochody specjalistyczne tj. zwyżka, śmieciarki, karawany, asenizacyjne. Przedsiębiorstwo posiada też ciągniki, samochody ciężarowe, koparko – ładowarki i koparki, zamiatarkę (służącą do omiatania ulic, chodników, placów) kosiarkę ciągnikową, dysponuje także przyczepami ciągnikowymi oraz samochodowymi, walcem samojezdnym, rębakiem. PUK działa również wykorzystując drobny sprzęt typu: zagęszczarki, recykler, walec, podkaszarki, kosiarki, sprężarka.

 

 

 

Zaplecze

W skład przedsiębiorstwa wchodzą rozbudowane i wyspecjalizowane działy, takie jak ujęcie wody, oczyszczalnia ścieków czy baza materiałowo–sprzętowa. Częścią firmy jest też nowoczesny dom pogrzebowy, który ma do dyspozycji spokojny i cichy cmentarz.

 

 

W naszej ofercie znajduje się również wynajem nowoczesnych maszyn niezbędnych przy różnego rodzaju pracach budowlanych, remontowych czy porządkowych. W razie potrzeby dysponujemy wykwalifikowaną kadrą która pomoże w obsłudze maszyn. Zainteresowanych konkretną maszyną prosimy o kontakt telefoniczny (83) 352-61-01 lub 600-356-996 e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

W naszej ofercie znajdują się:

- samochody specjalistyczne: zwyżkę, śmieciarki, karawany, asenizacyjne,

- ciągniki,

- samochody ciężarowe,

- koparko – ładowarki,

- koparki,

- zamiatarkę służącą do omiatania ulic, chodników, placów,

- kosiarkę ciągnikową,

- przyczepy ciągnikowe oraz samochodowe,

- walec samojezdny,

- rębak,

- drobny sprzęt typu: zagęszczarki, recykler, walec, podkaszarki, kosiarki, sprężarka, wertykulator.

 

  • Rzetelna firma
  • Gazele Biznesu 2010
  • Gazele Biznesu 2011
  • Diament Forbes 2013